Ślub cywilny Warszawa, Venecia Palace

Pomagamy skutecznie w załatwieniu formalności w Urzędzie
Od 2015 roku zmiana prawa - Każda  PARA Zakochanych może wskazac miejsce gdzie chce mieć   Cywilną Ceremonie Ślubu Plener

 

Venecia Palace Warszawa Michałowice oragnizuje śluby cywilne plenerowe na Tarasie Wodnym, w Altanie Monaco lub w Pałacu oraz przyjęcia weselne .

Ceremonie ślubne organizujemy w piątki,soboty terminy do uzgodnienia.

Oferta obejmuje :

  • przyjazd Urzędnika Stanu Cywilnego
  • stół prezydialny
  • dywan Hollywood
  • złote standy
  • dekoracje kwiatowe
  • krzesła fotelowe dla Młodej Pary, Rodziny i Przyjaciół
  • szampan dla Gości
  • oprawa muzyczna duetu Serenada (duet skrzypcowo - gitarowy)
  • Rejs Paradny Jachtem Motorowym z sesją zdjęciową przed Pałacem - opcj

 

Rezerwacje

Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 19:00
600 279 579    P Grzegorz

601 82 85 81

Sobota, Niedziela
601 82 85 81

Pełna informacja o Hotelu http://www.hotelveneciapalace.pl/wesele-warszawa/

GALERIA  ZDJĘĆ (kliknij)
I FILM z wesela (kliknij)
II FILM z wesela (kliknij)

 

ŚLUB CYWILNY WARSZAWA w ogrodach pałacowych

Ślub Cywilny jest formą zawarcia związku małżeńskiego z punktu prawnego. Po ślubie cywilnym małżeństwo jest uznawane przez wszystkie typu organów administracyjnych oraz przez wszystkie urzędy.

Najbardziej popularnym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest ślub konkordatowy, jednak dużo par decyduje się jeszcze na ślub w dwóch odrębnych formach.

Nie obowiązuje już tzw. rejonizacja a więc zawarcie ślubu w najbliżej usytuowanym Urzędzie Stanu Cywilnego. Zatem tylko od nas zależy wybór Urzędu w którym dokonamy zawarcia związku małżeńskiego lub miejsca. Takim właśnie miejscem jest organizacja ślubu cywilnego w Warszawie w hotelu Venecia Palace.

Ślub cywilny to najważniejsze wydarzenie w życiu młodych ludzi. Organizując ceremonię ślubną warto wybrać miejsce, które będziemy mile wspominać. Dlatego jeśli ślub cywilny warszawa to tylko w najbardziej prestiżowym miejscu np ślub cywilny plenerowy w ogrodzie pałacowym , nad jeziorkiem w Venecia Palace.

Nie zapominajmy o tym że, ślub cywilny Warszawa to nie tylko najważniejsze 15 minut polegające na wygłoszneiu odpowiedniej mowy przez urzędnika oraz powtórzenie słów przysięgi przez Młodą Parę.   Ślub połączony jest również z balem weselnym, który trwa u nas do późnych godzin.

 

ZAPRASZAMY NA ŚLUB CYWILNY WARSZAWA

Pełna informacja : http://www.veneciapalace.plDuze zdjecie